2009 m. gegužės 16 d., šeštadienis

Kaukutis

Mano balkone daug dalykų vyksta be mano žinios ar įsikišimo. Esu beveik įsitikinusi, kad jame gyvena koks kaukutis, kuris man nematant irgi truputį pabalkoninkauja. Štai tikriausiai jis prie paprikos pasėjo kažką, kas man labai panašu į euphorbia leuconeura, kuri irgi auga balkone su savo ketvertu vaikučių. (Tai vienas iš nedaugelio augalų, kurie yra ne daržovės ir ne orchidėjos, bet auga pas mane. Tiesą sakant, be daržovių, prieskoninių žolių bei orchidėjų, ant mano palangių gyvena tik ta euphorbia ir iš sėkliukės išauginta strelicija).

There are a lot of things, happening in my balcony, without my knowledge or will. I am nearly sure, that there lives some kind of sprite, who also balcony-gardens a little when I don’t see him. Seems like he is the one, who sowed an euphorbia leuconeura kid near my sweet pepper. Euphorbia leuconeura also grows in my balcony together with her four children (this is one of this small number of plants, growing at my home, which are neither vegetables, nor orchids. In fact, except of veggies, spices and orchids, there is only this euphorbia and a strelizia reginae, grown from seed, living on my windowsills).

Faktas, kad toks pats daiktas auga kartu su pasiflora, tik sustiprina įtarimą, kad tai tikrai euphorbia leuconeura. Oi, tai aš dar auginu dvi pasifloras :)

The fact, that the same little plant grows close to passiflora makes me even more sure it is euphorbia leuconeura. Oh, so I also have to passifloras J

O štai čia prie sodintų žemuogių kažkokiu būdu pateko ir žemuogės sėkliukė:

Seems like a little strawberry seed somehow got close to the strawberries, I planted as seedlings.

Šiame lovelyje aš sodinau salotas. Kas sėjo petražoles, manau, ir taip aišku, ar ne?

In this tray I planted lettuce. Guess there is no need to explain, who sowed parsley
?..

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

 
Website counter